Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
ROZUMIEM


Normalna czcionka Powiększona czcionka Przełącz wysoki kontrast
Jako sponsor najstarszego festiwalu piosenki żeglarskiej w Polsce, chcielibyśmy Państwa zachęcić do obejrzenia reportażu podsumowującego minione wydarzenie.
XXXVI Festiwal Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ 2023.
Podsumowanie tegorocznego Półmaratonu Doliną Rospudy oraz Biegu Bakałarza.
VII Półmaraton Doliną Rospudy i Bieg Bakałarza.
  • Klient wybierając operatora usług medialnych, bądź telekomunikacyjnych kieruje się głównie ceną usługi, jej dostępnością i niezawodnością. Niestety wszytko wskazuje na to, że za korzystanie z Internetu, bądź płatnej telewizji trzeba będzie sporo więcej zapłacić i nie będzie się to przekładało na wzrost dostępności usługi i poprawienia jej jakości. Powód – nowe przepisy prawne, którym będą musieli sprostać operatorzy. Mówią o tym goście programu Zrozumieć Rynek: Paweł Wołoch - prezes zarządu Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza, oraz Karol Skupień - prezes zarządu Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej.
    Obejrzyj materiał w serwisie Youtube.


    Cyfryzacja to oszczędność czasu, uproszczenie działalności, lepsze zarządzanie. Cyfryzacja to przyszłość, proces, od którego nie ma odwrotu. Jednak wprowadzana nakazowo, administracyjnie - niemal na siłę, może zniszczyć niejedną firmę ostrzegają przedstawiciele małej i średniej przedsiębiorczości. Cyfryzacja - obowiązek, czy konieczność - to temat kolejnego odcinka programu Zrozumieć Rynek. Jego gościem jest Krzysztof Jeżowski - ekspert ds. transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, właściciel firmy Valorco.
    Obejrzyj materiał w serwisie Youtube.